Testneme to za Vás
Pro Vás
RecenzeBlog

Kdo nejsme

Kdo nejsme?

Každý Vám hned řekne kdo je - "První..."; "Jediný..."; "Nejlepší..." My Vám ale především chceme říci, kdo nejsme. Nejsme mladí kluci, co si jen tak běhají po lese. Také nejsme tlučhubové, co si vše přečtou na netu nebo v knížkách, a pak jsou v diskuzích hrozně chytří. A hlavně nejsme teoretici.

 

A kdo tedy jsme?

Členové SOLDATO týmu jsou zkušení profesionálové, kteří za sebou mají dlouholeté působení v Ozbrojených složkách ČR a účastnili se řady zahraničních operací (Bosna, Kosovo, Afghánistán, Mali…). „Máme tak bohaté a hlavně reálné zkušenosti s nejrůznějším taktickým vybavením, které jsme získali v těch nejtvrdších bojových podmínkách. A co je hlavní. Víme, co by měl kvalitní výrobek splňovat, aby obstál i v těch nejnáročnějších situacích, kdy Vám jde mnohdy o život.

 

Jak to děláme?

Jsme praktici. Každé naše testování vždy probíhá v reálném prostředí. Zásadně netestujeme od psacího stolu nebo v městském parku. Vše, o čem píšeme, si také v praxi vyzkoušíme a reálně prověříme. Na testování se většinou podílí minimálně dva testeři. Víc hlav víc ví… Výstupem každého testování je psaný text, který mimo jiné obsahuje seznámení s výrobcem a prodejcem, popis základní charakteristiky výrobku, materiální a ergonomické provedení, osobní zkušenosti testerů, závěrečné shrnutí, plusy a mínusy atd. Samozřejmostí jsou fotografie z testování.

 

 

A teď se zkuste najít vy:

 

"Jsem provozovatelem e-army shopu a chci vlastní recenzi" Tak napište na info@soldato.cz a společně něco vymyslíme.

 

"Vyrábím taktické vybavení a potřebuji konzultaci s novým výrobkem" Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se na info@soldato.cz a naše zkušenosti budou vaše. 

 

"Zajímá mě vše kolem taktického vybavení" Jednoduchá rada. Čti recenze SOLDATO.cz

  

"Rád si přečtu zajímavé články z military prostředí" Co zkusit Blog instruktora taktické přípravy 43.výsadkového praporu? 

 

"Chci zviditelnit svůj e-shop a mám zájem o reklamní banner na stránkách soldato.cz" Není nic jednoduššího než napsat na info@soldato.cz a vyžádat si nabídku reklamních bannerů. 

 

Tak co, je SOLDATO.cz stránka pro vás? Jistě že ano, jinak byste to nedočetli až sem...

 

 

S pozdravem Váš

 

SOLDATO team


info@soldato.cz 

 

 


arr

Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele stránek zakázáno | © 2012 Armadninoviny.cz

Tvorba webových stránek Opava