Testneme to za Vás
Pro Vás
RecenzeBlog

Rady zaplacené potem

Proč?

Datum přidání 19.02.2016   Přečteš za... Přečteš za 2 min.   komentáře 3 komentářů   

„Proč?“ je otázka, kterou si poslední dobou kladu velmi často při jakékoliv činnosti. „Proč?“ dělám zrovna to, co dělám? 

SOLDATO Team

 

 

Na tuto otázku se snažím najít odpověď u jakékoliv činnosti, do které vkládám energii a čas. Má smysl dělat právě tohle? Posune zrovna tohle mě a ostatní někam dál? A „Proč?" jsem se ptal sám sebe, když se mě v hlavě uhnízdila myšlenka psát blog na stránkách SOLDATO teamu. PROČ blog?


A odpověď jsem našel. Protože už je čas.


Po více jak patnácti letech u Výsadkového praporu a několika zahraničních misí je možná už čas se podělit o nabité zkušenosti. O zkušenosti zaplacené potem.


Články zde budou k dispozici kdykoliv a pro kohokoliv. A každý si určitě najde to svoje. I když se třeba nedozvíš nic nového, poděl se o své zkušenosti s ostatními. Na čtení blogu stačí chvilka. Na komentáře také. Pokud se chceš něco dozvědět, máš šanci. Kdo nechce, tomu není pomoci.


Věřím, že společně si najdeme čas a v diskuzi pod články si o všem pokecáme. Všichni vědí, že základem umění čehokoliv jsou informace a zkušenosti. Teorie a praxe. Díky tomu se můžeme naučit něco nového. A díky tomu se společně posuneme zase o kus dál.


Takže proto tenhle blog.

 

Související články

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Alitoc Datum: 02.03.2016 Čas: 17:53

Díky za odpověď.
Samozřejmě, že se najdou vyjímky a pár jich zná. Jen mě hrozně mrzí, že teď se tam dostane opravdu "každý". Být vojákem vždy něco znamenalo a stále pro mě znamená proto je mi to líto. Připadá mi jako by nevěděli kam jdou, co je čeká, že to není prdel a nemluvím jen o misích ale i o osobním životě. Voják není jen povolání je to kus vás ne-li celek.

avatar
mart Datum: 28.02.2016 Čas: 00:01

Co k tomu dodat...
Vše to začíná u výchovy v rodině, a poté pokračuje ve škole.

Bavíme se o tom s kolegy dnes a denně. Když vzpomeneme, co jsme v mládí dělali my, a co mladí "borci" dělají dnes... Prostě doba je jiná, a mění se i populace. Tak to je. A my s tím poté na výběrovkách musíme bojovat...

Stále se ale najdou světlé vyjímky. S těmi je pak radost pracovat.

Jak to vidí ostatní? Je opravdu mladá generace kluků tak zšenštilá, nebo jen nejsou ti správni borci tak vidět (protože nesedí u FB a běhají po lese)?!

avatar
Alitoc Datum: 23.02.2016 Čas: 18:52

Dobrý Den,
Sdílím s Vámi názor, že otázka "Proč?" je hodně důležitá. Dostávám i sám sebe se ptám "Proč?" chci jít do armády. Většina mých odpovědí končí tím, že je to srdeční záležitost. Zkrátka mě to naplňuje a cítím, že mě to bude bavit. Proto se chci zeptat Vás ostřílených veteránů jaký máte názor na to, že do armády se hlásí čím dál tím víc zženštilí kluci. Nechci nikoho nějak urazit, to ne. Jen mi přijde už z osobní zkušenosti, kdo mi říká, že chce do armády. Jsou to převážně kluci co ani nečetly jak Vy zmiňujete knížky nebo něco slyšeli ale spíše kluci co to viděli v televizi nebo viděli cool film popř. hráli válečnou hru. Mně samotnému je 18 let a chovám respekt k tomu kdo tam jde, neboť sám se o to zajímám a chci tam jít a mám názor pokud se o to nezajímáš, nemáš k tomu vztah. Nechoď tam. Chtěl bych slyšet Vás názor :). Děkuji předem.

arr

Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele stránek zakázáno | © 2012 Armadninoviny.cz

Tvorba webových stránek Opava