Testneme to za Vás
Pro Vás
RecenzeBlog

Šarže kvality

Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO Teamu

 

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Rozhodli jsme se proto Vám, čtenářům Armádních novin a případným zákazníkům vojenských internetových obchodů, usnadnit orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

 

 

Armádní noviny a SOLDATO team společně připravili program, díky kterému si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává metály kvality Armádních Novin. Výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

 

Náš program může pomoci také Vám, poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.

Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní. Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů ten který výrobek získá.

 

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality Armádních novin a SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal toto zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen

 

Možná se ptáte, z jaké pozice si dovolujeme tvrdit, které zboží je dobré a které nikoliv. Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti  testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou nejsou teoretické. Jako příslušníci 43. Výsadkového praporu Chrudim, se účastnili mnoha zahraničních misí (členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002,2005), Afghánistánu (2007,2009,2011), Mali (2013)). V těchto operacích plnili plné spektrum operací zahrnující mimo jiné bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP a mnoho jiných úkolů. S nejrůznějším taktickým vybavením tak reálně pracovali takřka denně v těch nejtvrdších podmínkách.

 

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno Armádními novinami a SOLDATO teamem.

 

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro internetové armyshopy a prodejce military a outdoor vybavení, stejně tak jako pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, a v neposlední řadě také pro širokou vojenskou veřejnost je to akce smysluplná a užitečná. Povede se ale jen ve spolupráci s Vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu Vám děkujeme.  

 

Jaké vybavení již naši šarži získalo? Mrkněte se sami. 

 

Chcete otestovat svoje vybavení a získat jedinečnou Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu? Napište na info@soldato.cz a něco s tím určitě uděláme. 

 

 

 


 

 

arr

Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele stránek zakázáno | © 2012 Armadninoviny.cz

Tvorba webových stránek Opava