Testneme to za Vás
Pro Vás
RecenzeBlog

Šarže kvality

Šarže kvality SOLDATO Teamu

 

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Rozhodli jsme se proto Vám, čtenářům a příznivcům SOLDATO team, ale i všem military nadšencům a případným zákazníkům vojenských internetových obchodů, usnadnit orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

 

 

SOLDATO team připravil program, díky kterému si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává metály kvality SOLDATO teamu. Výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality SOLDATO teamu.

 

Náš program může pomoci také Vám, poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.

Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní. Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů ten který výrobek získá.

 

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal toto zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen

 

Možná se ptáte, z jaké pozice si dovolujeme tvrdit, které zboží je dobré a které nikoliv. Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti  testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou nejsou teoretické. Jako příslušníci 43. Výsadkového pluku Chrudim, se účastnili mnoha zahraničních misí (členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002,2005), Afghánistánu (2007,2009,2011, 2016), Mali (2013)). V těchto operacích plnili plné spektrum operací zahrnující mimo jiné bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP a mnoho jiných úkolů. S nejrůznějším taktickým vybavením tak reálně pracovali takřka denně v těch nejtvrdších podmínkách.

 

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno SOLDATO teamem.

 

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro internetové armyshopy a prodejce military a outdoor vybavení, stejně tak jako pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, a v neposlední řadě také pro širokou vojenskou veřejnost je to akce smysluplná a užitečná. Povede se ale jen ve spolupráci s Vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu Vám děkujeme.  

 

Jaké vybavení již naši šarži získalo? Mrkněte se sami. 

 

Chcete otestovat svoje vybavení a získat jedinečnou Šarži kvality SOLDATO teamu? Napište na info@soldato.cz a něco s tím určitě uděláme. 

 

 

 


 

 

arr

Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele stránek zakázáno | © 2012 Armadninoviny.cz

Tvorba webových stránek Opava