Testneme to za Vás
Pro Vás
RecenzeBlog

Taktické vybavení

PŘIPRAVUJEME - exkluzivní test Revision Stinger Hawk

Datum přidání 17.03.2013   Rubrika rubrika: Taktické vybavení    komentáře 4 komentářů   autor autor: SOLDATO Team

Ochrana očí patří k naprostému základu svědomitého vojáka. Když na bojišti máte zraněné ruce nebo nohy, můžete stále pozorovat a navádět palbu ostatních. Když přijdete o sluch, stále můžete střílet. Pokud ale oslepnete, jste naprosto odkázaní na pomoc někoho jiného.

Revison Stinger HawkFoto: Revison Stinger Hawk / Revison
 

Novinka v nabídce Revision

Firma Revision je pro opravdové znalce na celém světě dobře známá výrobou kvalitních brýlí s balistickou ochranou a vynikajícími optickými vlastnostmi.  Nejen pro to si brýle Revision pro své vojáky vybraly armády zemí jako USA, Velká Británie, Kanada či Německo.

 

Přesto v České Republice brýle Revision tak rozšířené a známé nejsou. Každý zná Oakley, ESS nebo Wileyx. Tyto brýle rozhodně patří mezi špičku. Firma Revision jde ale trochu jinou cestou, než zmiňované firmy. Vše se podřizuje ochraně očí a přilehlých obličejových částí. O to musí jít případným uživatelům především - ochránit si zrak.

 

Revision neustále komunikuje s profesionálními uživateli svých výrobků a inovuje tak své stávající modely nebo vytváří modely nové. Takže vedle střelecko-taktických slunečních brýlí Revision Saw Fly se objevuje podobně zaměřený model Revision Stinger Hawk.

 

SOLDATO team exkluzivní test

SOLDATO team a Armádní noviny Vám jako jediní v České republice nabízí exkluzivní recenzi právě tohoto nového modelu střelecko-taktických brýlí Revision Stinger Hawk.

 

Tak jak je naším zvykem, i tento test samozřejmě budeme provádět svědomitě. Brýle Revision Stinger Hawk bereme do opravdu horkého, slunečného a nehostinného prostředí. Určitě tak odhalíme veškeré klady a zápory.

 

Zároveň s touto novinkou budeme používat i stále výborné brýle Revision Saw Fly, takže dojde k přímému srovnání těchto dvou modelů. Vy sami poté budete moci posoudit, jestli si pořídit nový model Stinger Hawk nebo zůstat u boji prověřených Saw Fly.

 

Jak dopadne tento souboj dvou modelů brýlí Revision? Co si vybereme my sami na naše akce? Na to si budete muset chvíli počkat.

 

Zapůjči: REVISION

 

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Tomáš Datum: 10.04.2013 Čas: 15:53

děkuji za info

avatar
mart (SOLDATO team) Datum: 10.04.2013 Čas: 10:03

Jak nám bylo oznámeno zástupcem firmy Revision, byl právě zprovozněn autorizovaný web www.revision.cz. Zde naleznete kompletní sortiment značky, včetně nových Revision Stingerhawk. Ty budou ale dostupné až od července. Do té doby Vám samozřejmě přineseme slíbenou recenzi na tyto brýle.

avatar
Tomáš Datum: 23.03.2013 Čas: 01:35

pekne bryle ale kde je koupit ;)

avatar
Jakub Š Datum: 17.03.2013 Čas: 18:05

A taky se vydali cestou designu velice obdobném ESS Crossbow

arr

Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele stránek zakázáno | © 2012 Armadninoviny.cz

Tvorba webových stránek Opava